Yemekteyiz'de gözyaşları sel oldu! "Sizden beklemiyordum..."

1 Nisan 2020 Seda Sayan ile Yemekteyiz'de yarışmada iddialı olduğunu söyleyen İbrahim Bey, Emrah bey'i rakip gördüğünü söyleyince Mehtap Hanım gözyaşlarına boğuldu.

Hafta içi her gün Seda Sayan'ın sunumuyla TV8 ekranlarında yayınlanan, Türk televizyonlarının en sevilen yemek yarışması Yemekteyiz'de haftanın yarışmacıları Şeyma Aktuna, Emrah Saraç, Senem Yavuz, İbrahim Köksal, Mehtap Gürlek Aydın oldu.

Hafta içi her gün yayınlana programda 5 farklı yarışmacı en lezzetli yemekleri yapabilmek için hünerlerini sergiliyor. Finalde ise en çok puanı toplayan yarışmacı büyük ödül olan 10.000 TL değerindeki para ödülün sahibi oluyor. Seda Sayan'la Yemekteyiz'de hafta finali gerçekleşti birinciliği Cuma ve Saida bölüşmüştü. 

Seda Sayan ile Yemekteyiz'de haftanın ilk gününde Emrah Bey, misafirlerini ağırladı. Onlara; közlenmiş patlıcan çorbası, mevsim sebzeli kabak graten, pancarlı semizotu salatası, istridye mantarlı külbastı, firik pilavı ve çikolatalı meyveli cup'tan oluşan bir menü hazırlayan Emrah bey, rakiplerinden toplam 24 puan almayı başardı. 

1 Nisan 2020 Seda Sayan ile Yemekteyiz'de Senem Hanım'ın gününde rakiplerine sunumunu yaptı. Masada rekabet atışması sürüp giderken Mehtap Hanım, İbrahim Bey'in sözlerine alınarak ağladı.

01/04/2020