Yemekteyiz'de İbrahim Bey günün sonunda kaç puan aldı?

2 Nisan 2020 Seda Sayan ile Yemekteyiz'de İbrahim Köksal, rakiplerinin karşısına çıktı. İbrahim Bey, diğer yarışmacılardan kaç puan aldı?

Hafta içi her gün Seda Sayan'ın sunumuyla TV8 ekranlarında yayınlanan, Türk televizyonlarının en sevilen yemek yarışması Yemekteyiz'de haftanın yarışmacıları Şeyma Aktuna, Emrah Saraç, Senem Yavuz, İbrahim Köksal, Mehtap Gürlek Aydın oldu.

Hafta içi her gün yayınlana programda 5 farklı yarışmacı en lezzetli yemekleri yapabilmek için hünerlerini sergiliyor. Finalde ise en çok puanı toplayan yarışmacı büyük ödül olan 10.000 TL değerindeki para ödülün sahibi oluyor. Seda Sayan'la Yemekteyiz'de hafta finali gerçekleşti birinciliği Cuma ve Saida bölüşmüştü. 

Seda Sayan ile Yemekteyiz'de haftanın üçüncü gününde Senem Hanım, misafirlerini ağırladı. Gözyaşlarının ve eleştirinin eksilmediği günde Senem Hanım'ın Tavuklu Şehriye Çorbası, Kabak Pane, Caprese Salatası, Kremalı Mantar Soslu Biftek, Domatesli Pilav ve son olarak da Böğürtlen Soslu Panne Cotta'dan oluşan bir menü hazırlayan Senem Hanım, rakiplerinden toplam 12 puan almayı başardı. 

2 Nisan 2020 Seda Sayan ile Yemekteyiz'de İbrahim Köksal, yarışmanın dördüncü gününde rakiplerinin karşısına Erişteli Mercimek Çorbası, Peynirli Patlıcan, Mor Lahana Salatası, Mürdüm Erikli Dana Rosto ve Pirinç Pilavı ve Bademli İrmik Helvası'ndan oluşan menüyle çıktı.

02/04/2020