13 Temmuz Survivor'da kim elendi? Survivor 2020 İstanbul canlı yayınında kimler finale kaldı? 13 Temmuz SMS sıralaması ve yarı final!

Survivor 2020'de dün akşam büyük bir eleme heyecanı daha yaşandı! Herkesin Survivor 2020 şampiyonunu görmek için sabırsızlıkla beklediği final gecesine bir gün kala, İstanbul'da yapılacak eleme sonunda kimlerin son ikiye kalacağı yarışmanın sıkı takipçileri tarafından sorgulanmaya devam ediyor! 13 Temmuz Survivor 2020 135. Bölümde SMS Sıralamasına göre belirlenen ve halkın oylarına istinaden şampiyonluğa giden iki isim kim oldu? Survivor'da dün akşam kim elendi? Toplanan konseyde neler yaşandı? Tüm bu soruların cevabı detayları ile haberimizde…

Survivor 2020'de 13 Temmuz Pazartesi günü, yani dün akşam bir kişinin daha şampiyonluk hayallerine vedası ekranlara geldi! Halkın oylarına göre belirlenen SMS sıralamasında Barış, Yasin ve Cemal Can arasından elenen isim kim oldu?Survivor 2020'de yarı finalde kim elendi? Finale kalan kim oldu? Survivor 2020 'nin canlı yayınlanan 135. yeni bölümünde merak edilen her şey cevabını buldu. Survivor 2020 yeni bölümde elenen yarışmacının kim olduğunu ve 13 Temmuz Survivor 2020'de neler olduğunu ve Survivor’da iki finalistin kimler olduğunu haberimizde bulabilirsiniz.

13 TEMMUZ PAZARTESİ SURVIVOR'DA KİM ELENDİ? 

Survivor 2020'nin 135. bölümünde yarı final heyecanı İstanbul'dan yapılan canlı yayın ile TV8 ekranlarına geldi.

Galataport’ta canlı olarak ekrana gelen Survivor yarı finalinde sezonun unutulmazları, çok özel ve gülümseten anların olduğu VTR’lar ekrana geldi. Program başında başlayan oylama sonucu, Acun Ilıcalı tarafından açıkladı. Rakiplerine göre daha az oy alan YASİN OBUZ elenen isim oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR'DA KİMLER BÜYÜK FİNALE KALDI?

Survivor 2020’de elenen ismin açıklanması ile finale kalan son iki yarışmacı da belli oldu. Survivor’da büyük finale kalan isimler; BARIŞ MURAT YAĞCI ve CEMAL CAN CANSEVEN oldu.

SURVIVOR'DAN KİM ELENDİ, KİMLER SON BÜYÜK FİNALE KALDI? DETAYLARI MERAK EDİYORSANIZ BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ!

Güncelleme: 14/07/2020 10:51:06
`