Survivor'da bir ilk! 10 Temmuz Survivor 2020'de canlı yayında oynanan dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

TV8 Survivor 2020'de bu akşam bir ilk gerçekleşti ve dokunulmazlık oyunu canlı yayında izleyici ile buluştu. 10 Temmuz akşamı neler olacağı merak edilirken sona kalan dört yarışmacının final heyecanı da kameralara yansıdı. Nefes kesen mücadeleler sonrasında finalin ismi belli oldu. Finalde Berkan - Barış mücadelesi soluksuz olarak izlendi. Peki, bu akşam ekranlara gelen dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 10 Temmuz 2020 eleme adayı kim oldu? 10 Temmuz Survivor 2020 Survivor 132. bölüm canlı yayını detayları haberimizde.

Survivor 2020'de bu akşam final dörtlüsü canlı yayında muhteşem bir dokunulmazlık oyunu ile TV8 ekranlarına geldi! Büyük finale sayılı günler kala Survivor'da bir ilke imza attıklarını söyleyen Acun Ilıcalı, canlı yayında oynanan dokunulmazlık oyunu ile Survivor 2020'nin sıkı takipçilerini ekrana kilitlemeyi başardı! Heyecanla izlenen gecenin sonunda dokunulmazlık oyununu kazanan belli oldu! Survivor'da yarın final dörtlüsü arasında bir kez daha canlı yayında dokunulmazlık oyunu oynanacak. İki günün birincisi arasında final mücadelesi ile dokunulmazlığın sahibi belli olacak. Peki,10 Temmuz canlı yayınında dokunulmazlığı kim kazandı?

BU HAFTA SURVIVOR'DA NELER OLDU? FİNAL TAKVİMİ İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ...

SURVIVOR'DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de final dörtlüsü arasında canlı yayın dokunulmazlık oyunu öncesinde kura çekildi. Çekilen kura sonucunda Barış - Yasin, Berkan - Cemal Can şeklinde eşleşme oldu. Survivor 2020 canlı yayın dokunulmazlık oyunu ilk tur eşleşmesinde yarışmacılarında 4 olan oyunu kazanmış olacak ve finale çıkacak. Dokunulmazlık oyunu finalinde ise kazananı ilk beş sayı alan olacak.

Bu dörtlü arasındaki ilk mücadele Yasin ile Barış oldu. Parkurda heyecandan yerinde duramayan yarışmacılar, denge çubukları ve türlü engelleri aşarak final noktasına geldiler. Burada küpleri ilk deviren Yasin, ilk oyunu kazandı ve skor 1-0 yaptı.

Survivor'da bir ilk olan canlı yayın dokunulmazlık oyununda diğer eşleşme Berkan ile Cemal Can arasında başladı. Bu ikiliden kazanan Cemal Can oldu.

Barış ile Yasin arasındaki ikinci karşılaşmada kazanan bu sefer Barış oldu. Böylece ikili arasındaki skor 1-1 oldu.

Berkan - Cemal Can bir kez daha parkura çıktı. Birbirinden hızlı iki yarışmacı, parkuru kısa süre bitirdi. Atışlarda bu sefer galip gelen Berkan oldu. Ve skoru 1-1 yapmayı başardı.

Barış ile Yasin, Survivor canlı dokunulmazlık oyununda 3. kez parkura çıktı. Atışlara önde gelen Yasin oldu ve bu avantajı iyi kullandı. Barış geriden gelip Yasin'i atışlarda zorlasa bile Yasin skoru 2-1 yapmayı başardı.

Survivor 132. bölümde Berkan - Cemal Can eşleşmesi üçüncü tur için karşılaşmasında kazanan Berkan oldu. Berkan, böylece skoru 1-0'dan 2-1'e getirdi.

Bir sonraki tur kazanan isimler Barış ile Cemal Can oldu. Böylece Survivor 2020'de her iki eşleşmede skorda 2-2 beraberlik sağlanmış oldu.

Survivor final dörtlüsü arasındaki dokunulmazlık oyununda Yasin ile Barış, beşinci kez parkura çıktı. Bu turda kazanan Barış oldu. Böylece skor 3-2 oldu. Diğer tarafta kazanan Berkan oldu. Berkan - Cemal eşleşmesinde de skor 3-2 oldu.

Survivor 2020'de dokunulmazlık oyunundaki finale adını ilk yazdıran isim Barış oldu. Yasin ile oynadığı altıncı oyunu da kazanan Barış, skoru 4-2 yaptı. Böylece oyundaki ilk finalist oldu.

Survivor'da 132. bölümdeki canlı yayında oynanan dokunulmazlık oyununda Berkan ile Cemal Can, final için karşı karşıya geldi. Altıncı kez aynı parkura çıkan ikili arasında kıyasıya geçen mücadeleden galip çıkan Cemal Can oldu ve skoru 3-3 yaptı. İlk tur eşleşmesinde son oyun Berkan ile Cemal Can arasında oldu. İki yarışmacı, adlarını dokunulmazlık oyunu finaline yazdırmak için mücadele etti. Kıyasıya mücadeleden galip çıkan Berkan oldu. Böylece Survivor 2020'de canlı yayındaki dokunulmazlık oyununda finalin adı Barış - Berkan oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.


SURVIVOR'DA CANLI YAYINDA GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

 

Survivor 2020'de Berkan ile Barış arasında müthiş bir final oyunu ekrana geldi. İki yarışmacı da kıyasıya bir mücadele verdi. Fakat oyuna damga vuran Berkan'ın performansı oldu. Berkan, beş oyunu alarak rakibine sayı şansı vermeden Survivor 2020'de canlı yayındaki dokunulmazlık oyununu kazandı.

 

Güncelleme: 11/07/2020 00:48:06
`