Survivor'da yılın son iletişim oyunu! Survivor iletişim oyununu kim kazandı?

Survivor'da önceki gün kaptanlık mücadelesi ve ardından ödül oyunu için kora kor bir mücadele vardı. Survivor kaptanlık oyunu sonrası kaptanlar yeni takımlarını belirlemişti. Survivor son bölümünde ise yeni takımlar yine karşı karşıya geldi. Survivor yarışmacıları bu senenin son iletişim oyunu ve ödülü için parkura çıktı. Kıyasıya rekabetin ve mücadelenin izleyiciyle buluştuğu Survivor'da iletişim oyununu kim kazandı? Survivor son bölümünde neler yaşandı? İşte merak edilen soruların cevapları...

Survivor iletişim oyununda ödül aileler ile görüntülü görüşme imkanı sağlıyordu. Survivor yarışmacıları, oyun öncesi seremonide yine gözyaşlarına hakim olamayarak duygusal anlar yaşadı. Survivor finaline artık çok az bir süre kala yarışmacılar için daha da büyük anlam taşıyan Survivor iletişim oyununda kazanan taraf kırmızı mı yoksa mavi takım mı oldu?

HABERLE İLGİLİ DETAYLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

SURVIVOR'DA KAPTANLAR KİM OLDU? SURVIVOR YENİ TAKIMLAR 

Survivor'da 2 Temmuz perşembe akşamı kaptanlık oyunu ve sonrasında oluşturulan takımlarla birlikte ödül oyunu oynandı. Kaptanlık oyununda en iyi dereceyi yapan Cemal Can ve Berkan oldu. İlk seçme hakkını elde eden Cemal Can, mavi takımda yanına Sercan Yıldırım ve Yasin Obuz'u alırken, kırmızı takım kaptanı Berkan, Barış ve Elif'i aldı. Survivor ödül oyununu kazanan takım ise Cemal Can'ın kaptanlığını yaptığı mavi takım oldu. 

Güncelleme: 04/07/2020 12:17:06
`