Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 7 Temmuz Survivor 2020 129. bölümde büyük final öncesi oynanan son ödül oyunu büyük ödülü ne oldu?

Survivor 2020’de sezonun son ödülü sahibini buldu. Ekranların hız kesmeyen yarışması Survivor 2020’de müthiş bir sezon geride kalmak üzere. Finale bir hafta kala, Mavi takım ile Kırmızı takım, sezonun son ödül oyunu için karşı karşıya geldi. 7 Temmuz 2020 tarihli Survivor 129. Bölümde iki takım yarışmacıları, uzun zaman sonra deniz üzerindeki parkurda büyük ödül için mücadele verdiler. Acun Ilıcalı tarafından “Survivor 2020 final takvimi” açıklanmıştı. Şampiyonu belirleyecek final haftası öncesinde oynanan ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2020’de son ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da son büyük ödül neydi?

TV8'in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2020'de sezonun son ödül oyunu oynandı. Survivor'da son ödül oyunu için parkura çıkan yarışmacılar, büyük ödülü kazanmak için tüm güçlerini ortaya koydular. Çeyrek finalin son altı yarışmacısından oluşan Mavi takım ile Kırmızı takım yarışmacıları, Survivor'a başladıkları yerde deniz üzerindeki parkurda yarıştılar. Peki, 7 Temmuz Survivor 2020 129. yeni bölümde büyük ödülü kazanan takım hangisi oldu? Mavi takım mı Kırmızı takım mı ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2020'de son büyük ödül neydi? İşte Survivor 2020'nin son ödül oyunu detayları...

SURVIVOR 2020 FİNAL TAKVİMİ

7 TEMMUZ SURVIVOR 2020 ÖDÜL OYUNUNDA BÜYÜK ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2020'de bu akşam muhteşem bir ödül oyunu ekranlara geldi. Murat Ceylan'ın sunumu ile gerçekleşen ödül oyununun sonunda, büyük ödülü ise kazanan takımı almaya özel olarak gelen Katamaran, kazanan takımın yarışmacılarını Dominik Cumhuriyeti'nin en popüler ve lüks oteline götürdü.

Lüks katamaran ile hem gezip hem eğlenecek olan yarışmacılar, otelde yine eğlenceye devam ederek ödülün tadını çıkardı. Kazanan yarışmacıları sabah ise Aynes ürünleri ile güzel bir kahvaltı bekliyordu.

7 TEMMUZ SURVIVOR 2020 ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bir hafta sonra büyük finali ile şampiyonun belli olacağı Survivor 2020’de sezonun son ödül oyunu oynandı. Yarışmacılar, uzun zamandır ayrı kaldıkları denize, büyük ödül oyunu ile tekrar kavuştular. Mavi takım ile Kırmızı takım, Survivor’ın son büyük ödülünü kazanmak için kıyasıya mücadele yaşandı. Denge çubukları, zipline ve çeşitli engeller ile denizin üzerine kurulu ödül oyunu parkuru yarışmacıları epey zorladı. Parkurun finalinde iki başarılı atış yapan sayıyı kazanıyordu. Oyunun başında farkı açan Mavi takım, Kırmızı takımı ona 3 skorla yendi. Böylece Survivor 2020'de son ödül oyununu Mavi takım kazanmış oldu. Uzun zamandır büyük ödüle gidemeyen Yasin de böylece bu hasretini sona erdirmiş oldu.

SURVIVOR 130. BÖLÜM

SURVIVOR 2020 GÜN GÜN SON HAFTA PROGRAMI

7 Temmuz Salı: Sezonun Son ödül oyunu ve eleme konseyi

8 Temmuz Çarşamba: Dokunulmazlık oyunu

9 Temmuz Perşembe: Dokunulmazlık oyunu ve eleme. Bu eleme ile son dört yarışmacı kalacak.

10 Temmuz Cuma ve 11 Temmuz Cuma: Canlı yayında iki oyun oynanacak. Akşamında iki konsey canlı olarak yayınlanacak. Cumartesi akşamı yapılacak eleme ile üç kişi kalacak.

12 Temmuz Pazar: Son üç yarışmacı ile Yüzleşme Konseyi yapılacak. Canlı yayında yapılacak oylama ile finale kalan iki isim belli olacak.

13 Temmuz Pazartesi: İki finalist İstanbul'a gelecek.

13 Temmuz Pazartesi ve 14 Temmuz Salı: İki gün sürecek Büyük final yapılacak.

14 Temmuz Salı günü Survivor 2020 şampiyonu canlı yayında belli olacak.

 

Güncelleme: 08/07/2020 13:12:07
`