Survivor eleme adayı kim oldu? Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarının reytinglerde ilk sırada yer alan yarışma programı Survivor 2020'de büyük final için kısa bir süre kaldı. Adada kalan 5 yarışmacı, dün akşamki Survivor yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Peki 8 Temmuz Survivor 2020'de dokunulmazlığı kim kazandı? 130. bölümde yeni eleme adayı kim oldu? Detaylar haberimizde...

TV8'in çok sevilen ve ilgi ile takip edilen yarışma programı Survivor 2020'de dün akşam yeni bir dokunulmazlık mücadelesi sizlerle oldu! Peki, çamurların içinde en iyi performansı göstererek dokunulmazlığın sahibi olacak isim kim oldu? Sona kalan beş isimden hangisi dokunulmazlığı aldı? 8 Temmuz Survivor 2020 130. yeni bölümde Berkan, Cemal Can, Elif, Yasin ve Barış arasından hangisi yeni eleme adayı oldu? 

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUN KİM KAZANDI? 

Dün akşam Survivor'da finale sayılı günler kala kritik bir dokunulmazlık oyunu için mücadele verildi. Survivor 2020'de sona kalan beş yarışmacının verdiği dokunulmazlık oyununu mücadelesinin kazananı belli oldu. Survivor dokunulmazlık oyununda şansını kaybeden ilk isim Survivor Yasin Obuz oldu. Yarı finallerde ise Survivor Barış ile Survivor Elif ve Survivor Berkan ile Survivor Cemal Can karşı karşıya geldi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Barış Elif mücadelesinde gülen taraf Barış olurken, Berkan Cemal Can karşılaşmasında galip gelip adını bireysel dokunulmazlık finaline yazdıran isim Cemal Can oldu. Peki Survivor dokunulmazlık kim kazandı? Survivor dokunulmazlığı Barış Murat Yağcı mı? Cemal Can Canseven mi kazandı?

8 Temmuz 130. bölümde dokunulmazlığın sahibi Cemal Can oldu. Dokunulmazlık oyununun ardından gözler toplanacak ada konseyine çevrildi.

 

8 TEMMUZ SURVIVOR 2020'DE KİM ELEME ADAYI OLDU?

Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununun hemen ardından toplanan ada konseyinde, dokunulmazlığı kazanan Cemal Can'ın söylediği isim Elif Gören oldu. Böylece Survivor 2020'nin yeni eleme adayı Elif Gören olurken; yarınki dokunulmazlık oyunundan sonra bu isim ile birlikte eleme potasına girecek yarışmacı da şimdiden merak konusu oldu.

 

SURVIVOR'DA BU HAFTA NELER OLDU? KİM ELENDİ? DOKUNULMAZLIĞIN SAHİBİ KİMLER OLMUŞTU?

Güncelleme: 09/07/2020 09:45:29
`